Menu toggle

Welkom

GEBRUIKTE RESERVEONDERDELEN VOOR ALPINA B3

NU METEEN 70 Onderdelen te koop

Keuze model

Snel zoeken

of kies automodel

Zoek OEM, Motorcode, etc.

GEBRUIKTE RESERVEONDERDELEN VOOR ALPINA B3

NU METEEN 70 Onderdelen te koop

Keuze model

Europa's grootste assortiment reserveonderdelen

Gratis en snelle levering

Volledig retourbeleid

Gebruikte onderdelen voor Alpina B3

1987 - 1992

Alpina B3 (E30)

1993 - 1999

Alpina B3 Convertible (E36)

1987 - 1992

Alpina B3 Estate (E30)

1993 - 1999

Alpina B3 (E36)

1999 - 2005

Alpina B3 Convertible (E46)

1993 - 1999

Alpina B3 Estate (E36)

1999 - 2006
Alpina B3 (E46)
2007 - 2013

Alpina B3 Convertible (E93)

1999 - 2006

Alpina B3 Estate (E46)

2007 - 2013

Alpina B3 (E90)

1996 - 1999

Alpina B3 Coupe (E36)

2007 - 2013

Alpina B3 Estate (E91)

2013 - 2018

Alpina B3 (F30)

1999 - 2006
Alpina B3 Coupe (E46)
2013 - 2019

Alpina B3 Estate (F31)

Which delivery type should I choose?

shipping iconExpress delivery

If time is of the essence – and when you want your part delivered quickly to your address. Best when you want your second-hand part sent directly to your address and when you need a very speedy delivery. Choosing express delivery gets your second-hand part to you within 1-2 business days.

shipping iconStandard delivery

If you want the item delivered to your address. Best when you want your part sent directly to your address. Choosing standard delivery gets your part to you within 3-5 business days.

  • BMW 3 Touring (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 Touring (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • Kleur buitenkant: SVART
    • positie: Rechts
    • Km: 264050
    • Jaar: 2004
    • Item nummer: D_0127_494269
    Meer informatie
    92,63 EUR excl. BTW: 76,55 Levering: 3-4 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • Kleur buitenkant: SVART
    • positie: Links
    • Km: 316200
    • Jaar: 2004
    • Item nummer: D_0176_243790
    Meer informatie
    69,62 EUR excl. BTW: 57,54 Levering: 3-4 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
    Bekijk snellere levering opties

    Verwachte levertijd: 1-2 werkdag(en)

    Verwachte levertijd: 3-4 werkdag(en)

    Which delivery type should I choose?
  • BMW 3 Touring (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 Touring (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • positie: Links
    • Km: 153880
    • Jaar: 1999
    • Item nummer: B_0001_1795442
    Meer informatie
    175,92 EUR excl. BTW: 145,39 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • positie: Rechts
    • Km: 205694
    • Jaar: 1998
    • Item nummer: B_0001_1617508
    Meer informatie
    175,92 EUR excl. BTW: 145,39 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • positie: Links
    • Km: 415039
    • Jaar: 2001
    • Item nummer: B_0044_5135369
    Meer informatie
    154,01 EUR excl. BTW: 127,28 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
    Bekijk snellere levering opties

    Verwachte levertijd: 2-4 werkdag(en)

    Verwachte levertijd: 4-6 werkdag(en)

    Which delivery type should I choose?
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • positie: Links
    • Km: 163693
    • Jaar: 2001
    • Item nummer: B_0044_4818396
    Meer informatie
    154,01 EUR excl. BTW: 127,28 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
    Bekijk snellere levering opties

    Verwachte levertijd: 2-4 werkdag(en)

    Verwachte levertijd: 4-6 werkdag(en)

    Which delivery type should I choose?
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • positie: Rechts
    • Km: 198869
    • Jaar: 2001
    • Item nummer: B_0001_1813029
    Meer informatie
    181,51 EUR excl. BTW: 150,01 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: BMW,51168245128,
      51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132
    • positie: Rechts
    • Km: 146690
    • Jaar: 2001
    • Item nummer: F_0001_242726
    Meer informatie
    88,94 EUR excl. BTW: 73,50 Levering: 2-3 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
    Bekijk snellere levering opties

    Verwachte levertijd: 1-2 werkdag(en)

    Verwachte levertijd: 2-3 werkdag(en)

    Which delivery type should I choose?
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132,
      VANWEZEL 0648808,
      VANWEZEL 0646805,
      VANWEZEL 0646806,
      VANWEZEL 0646809,
      VANWEZEL 0646810,
      VANWEZEL 0646837,
      VANWEZEL 0646838,
      VANWEZEL 0646856,
      ALKAR 6126485,
      ALKAR 6126486,
      ALKAR 6126487,
      ALKAR 6126846,
      ALKAR 6126849,
      ALKAR 6128485,
      ALKAR 6128487,
      ALKAR 6128846,
      ALKAR 6128849,
      ALKAR 6139845,
      ALKAR 6140845,
      ALKAR 6140849,
      ALKAR 6150849,
      ALKAR 6152849,
      ALKAR 6171849,
      ALKAR 6326486,
      ALKAR 6431844
    • positie: Rechts
    • Km: 227141
    • Jaar: 1998
    • Item nummer: B_0031_2364829
    Meer informatie
    157,74 EUR excl. BTW: 130,36 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
    Bekijk snellere levering opties

    Verwachte levertijd: 2-4 werkdag(en)

    Verwachte levertijd: 4-6 werkdag(en)

    Which delivery type should I choose?
  • BMW 3 (E46) - Zijspiegel
    Zijspiegel BMW 3 (E46)
    • Origineel nummer: 51168238375,
      51168238376,
      51168245125,
      51168245128,
      51168245129,
      51168245132,
      51168250438,
      51 16 8 269 026,
      51 16 8 269 025,
      51118245125,
      51168238375,
      51168245125,
      51168250438,
      51168269025,
      51118245128,
      51168238376,
      51168245128,
      51168269026,
      51118245129,
      51168245129,
      51118245132,
      51168245132,
      VANWEZEL 0646805,
      VANWEZEL 0646806,
      VANWEZEL 0646809,
      VANWEZEL 0646810,
      VANWEZEL 0646837,
      VANWEZEL 0646838,
      ALKAR 6139845,
      ALKAR 6140845,
      ALKAR 6125485,
      ALKAR 6125487,
      ALKAR 6127485,
      ALKAR 6127487,
      ALKAR 6139485,
      VANWEZEL 0646855,
      ALKAR 6125486,
      ALKAR 6125845,
      VANWEZEL 0642807,
      ALKAR 6125846,
      ALKAR 6125849,
      ALKAR 6127486,
      ALKAR 6127846,
      ALKAR 6127849,
      ALKAR 6130849,
      ALKAR 6139487,
      ALKAR 6149849
    • positie: Links
    • Km: 227141
    • Jaar: 1998
    • Item nummer: B_0031_2364830
    Meer informatie
    157,74 EUR excl. BTW: 130,36 Levering: 4-6 werkdag(en) Toevoegen aan mandje
    Bekijk snellere levering opties

    Verwachte levertijd: 2-4 werkdag(en)

    Verwachte levertijd: 4-6 werkdag(en)

    Which delivery type should I choose?

Ander Alpina modellen

Alpina B11
Alpina B12
Alpina B4
Alpina B7
Alpina B8
Alpina B9
Alpina C1
Alpina C2
Alpina D10
Alpina D4
Alpina RLE
Alpina Roadster
Alpina XD3